wtorek, 13 lipiec 2021 08:12

Nowy Wójt Gminy Puławy

 20 czerwca 2021 r. odbyły się przedterminowe wybory Wójta Gminy Puławy. Wygrał je Pan Kamil Lewandowski.

 Podczas XXII Sesji Rady Gminy Puławy, która odbyła się dnia 28 czerwca 2021 r. w Szkole Podstawowej w Gołębiu, Przewodnicząca Gminnej Komisji Wyborczej wręczyła zaświadczenie o wyborze Pana Kamila Lewandowskiego na Wójta Gminy Puławy. Nowo wybrany Wójt złożył ślubowanie przed Radą Gminy i licznie zgromadzonymi gośćmi. Przewodnicząca przekazała insygnia nowemu Włodarzowi Gminy.

 W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele samorządów powiatowych, miejskich i gminnych, pracownicy urzędu, dyrektorzy szkół i bibliotek, niektórzy członkowie organizacji pozarządowych oraz mieszkańcy Gminy. Po uroczystym zaprzysiężeniu przyszedł czas na gratulacje od przybyłych.

 Nie mogło zabraknąć także przedstawicieli Towarzystwa Przyjaciół Gołębia. Teresa Woszczek i Sławomir Jedliczko złożyli Wójtowi gratulacje, życzyli owocnej pracy i dobrych kontaktów z organizacjami pozarządowymi.

 To był także bardzo dobry moment na wręczenie naszej najnowszej publikacji i jej promocję.  Album autorstwa Krzysztofa Olszaka pt. „Te, co patrzą słońcu w oczy…” prezentuje kwiaty polne, łąkowe i leśne. Książkę otrzymali wszyscy obecni na uroczystości.

 

Czytany 150 razy

Licznik odwiedzin

Dziś:
Wczoraj:
W tym tygodniu:
W tym miesiącu:
Ogółem:
291
277
1637
4867
194022


Twój adres IP:3.238.132.225