czwartek, 11 listopad 2021 13:19

Powiatowy Dzień Kultury

Z ogromną przyjemnością chcę Państwa poinformować, że wśród nagrodzonych na 21 Powiatowym Dniu Kultury, który odbył się dnia 22 października b.r. w Puławach, znaleźli się członkowie Towarzystwa Przyjaciół Gołębia.

Za osiągnięcia w dziedzinie kultury nagrodę otrzymał kolega Zbigniew Rodzik, nasz niezawodny i nadworny fotograf. Dzięki Zbyszkowi, to co przeżyliśmy nie ginie w pamięci. Natomiast w konkursie wydawnictw w kategorii album zajęliśmy 3. miejsce. Zdjęcia Krzysztofa Olszaka zdobyły uznanie. Album „Te, co patrzą słońcu w oczy …..” zasłużył na gratulacje. Niestety Krzysztofa Olszaka nie było z nami – był w delegacji. Nagrodę w Jego imieniu odebrali Teresa Woszczek i Andrzej Bernat.

Przy wręczaniu nagród przez Panią Danutę Smagę - Starostę Puławskiego i przedstawicieli Starostwa, akompaniowała Puławska Orkiestra Dęta. Bardzo miły akcent.

Dziękując za docenienie naszej pracy, gratulujemy naszym członkom, ale także wszystkim nagrodzonym i życzymy kolejnych sukcesów i energii na niwie kultury.

Uroczystość uświetnił Marcin Wyrostek, któremu towarzyszył zespół COLORIAGE. Był to rewelacyjny koncert, wielkie słowa podziwu i uznania. Dziękujemy. To było coś wspaniałego. Pomimo maseczek i konieczności zachowania dystansu bardzo miłe i uroczyste spotkanie.

Czytany 106 razy

Licznik odwiedzin

Dziś:
Wczoraj:
W tym tygodniu:
W tym miesiącu:
Ogółem:
121
240
720
6367
227059


Twój adres IP:34.96.130.23